ЗАХОДИ
Кременчуцької загальноосвітньої школи №23 з підготовки та проведення 66-річниці з Дня Перемоги

1. Організувати і провести тематичні заходи з нагоди Дня Перемоги: виховні години, вечори-спогади, уроки мужності, уроки пам'яті, перегляди літератури та кінофільмів, літературні та літературно-музичні вечори, зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни 04.05 - 10.05. Заступник директора з ВР Єрьоменко В.Т., Педагог - організатор Щербина К.О., класні керівники 1 - 11 класів
2. Випустити стіннівки, організувати і провести книжкові виставки з нагоди Дня Перемоги Травень Педагог-організатор Щербина К.О., бібліотекар школи Гончаренко Н.Я.
3. Надати допомогу щодо впорядкування пам'ятників, стел, меморіалів, обелісків, пам'ятних дощок і знаків місць поховань, пов'язаних з увічненням загиблих воїнів, підпільників, мирних жителів, які стали жертвами фашизму. Квітень-травень Заступник директора з В.Р.Єрьоменко В.Т., педагог-організатор Щербина К.О., класні керівники 5 - 11 класів.
4. Провести благодійну акцію"Наша гордість ветерани". Привітання учасників Великої Вітчизняної війни з нагоди Дня Перемоги з вирішенням життєво необхідних проблем, надання практичної допомоги ветеранам мікрорайону. 04.05. - 09.05. Заступник директора з ВР Єрьоменко В.Т., педагог-організатор Щербина К.О., класні керівники 5 - 11 класів.
5. Взяти участь в у міському фестивалі - конкурсі військово-патріотичної пісні "Пам'ять нашу не стерти роками". 04.05. о 16.00 Заступник директора з ВР Єрьоменко В.Т., педагог - організатор Щербина К.О., керівник вокального гуртка "Джерельце" Григорьєва В.В.
6. Взяти участь в організації тематичного вечору для ветеранів ВВв мікрорайону "Вклонимося великим тим рокам". 05.05. о 11.00. Педагог-організатор Щербина К.О., класний керівник 6 класу Петрухненко В.В.
7. Взяти участь у мітингу - реквіємі, присвяченому 66-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, покладанні вінків і квітів до пам'ятників полеглих воїнів на Крюківському кладовищі з нагоди знаменної дати. 07.05. о 10.00 Заступник директора з ВР Єрьоменко В.Т., педагог - організатор Щербина К.О.
8. Взяти участь у міському конкурсі малюнків "Ніхто не забутий, ніщо не забуте" Квітень-травень Вчитель образотворчого мистецтва Щербина К.О.
9. Взяти участь у міському героїко-патріотичному проекті "Шляхами подвигу і слави Кременчука" Травень - жовтень Заступник директора з ВР Єрьоменко В.Т.
10. Взяти участь у Всеукраїнської акції "Георгіївська стрічка" Травень Заступник директора з ВР Єрьоменко В.Т., соціальний педагог Удовицька Ю.С.
11. Взяти участь у міській акції "Діти Кременчука за мир" 06.05. Педагог-організатор Щербина К.О., соціальний педагог Удовицька Ю.С. 12. Розпочати шкільний етап міській експедиції "Моя Батьківщина - Україна". Травень - жовтень Вчитель історії Бояренко Л.В.

Складено заступником директора з ВР В.Т. Єрьоменко

Фото звіт кременчуцької загальноосвітньої школи № 23 щодо реалізації І етапу героїко-патріотичного проекту "Шляхами подвигу і слави Кременчука" "День Перемоги святкує моє місто!"

Перейти > > >