Учнівська Рада "Kоло" разом з "EURO WAVE.
2012 рік

Учнівська Рада "Kоло" разом з "EURO WAVE" (євроклуб ЗОШ №23), в День Закоханих провели вечір відпочинку для старшокласників "Міс Світу 2012".

Вітаємо переможицю Чаєнкову Поліну!

День сповненій прояву доброти!

17 лютого відбувся міжнародний День сповненій прояву доброти! Шкільна рада "Коло" запропонувала всім прийняти активну участь у цій сповненній доброті, благодійній акції! Кожен учень нашої школи мав змогу відкрити своє серця для добрих вчинків. Подарувати добре слово, посмішку однокласнику, допомогти першокласнику з його важким портфелем, а в нагороду отримати гарний настрій та позитивні емоції. Учні не боялися бути добрими, щирими, веселими та толерантними один до одного. І разом всі змогли заринути у Хвилю Добра!