Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних істориків «Лелека-2011»

У конкурсі взяли участь 37 учнів 6 -11 класів
.

З 14 березня по 18 березня в школі пройшов тиждень математики та інформатики

В понеділок учні школи на математичних інформаційних хвилинках, що підготували учні 8-б та 6 класів, познайомились з цікавими фактами з історії математики, розв'язали логічні задачі, прийняли участь у математичній експрес-вікторині.

Того ж дня пройшов математичний брейн-ринг у 8-А класі. Дві команди "Вектор" (капітан команди - Горшков А.) та "Модуль" ( капітан команди - Василюк В.)змагались за звання кращої. До складу запитань для гравців команд були включені питання з біографій видатних математиків, математичні поняття, питання з історії математики, із застосування математики на практиці. В безкомпромісній боротьбі кращий результат показала команда "Вектор" - капітан команди Горшков Антон, який і був визнаний кращим гравцем.

У середу, 16 березня учні 5 класу дізнавались, як інформатика математиці допомагає. Огляд навчально-ігрових програм для кращого засвоєння математики та знайомство з деякими з них запам'ятались п'ятикласникам. А після уроків їх чекав захоплюючий математичний квест, де найкращими були Кузнєцова Настя, Кирюхін Владислав, Комарова Юлія.
17 березня до школи завітав міжнародний математичний конкурс "Кенгуру". Учні школи прийняли активну участь у конкурсі, так у "Кенгуру-2011" взяли участь 85 учнів 2-10 класів школи № 23.

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру-2011"

У міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру-2011" взяли участь 85 учнів 2-10 класів школи № 23.

А 18 березня учні 6 та 7-а класі змагались на математичному турнірі.
Перемогла дружба, а найактивнішими учасниками стали Максимова Аліна, Голобородько Яна, Андрієнко Олена, найактивнішими вболівальниками - Зеленський Борис, Зубенко Дмитро