1 куплет:
Вже стільки років проминуло, як ти рідна школа, Вперше гостинно відкрила нам двері свої.
І кожного року лунає тут сміх веселковий,
І щирі усмішки дарують дорослі й малі.
Ми доньки й сини найкращої школи,
Що міцно стоїть на правобережжі Дніпра,
А наші таланти й оцінки чудові
Стануть окрасою міста Кременчука.

Приспів:
Рідная школа,
Така ти чудова,
Найкраща у світі,
Бо ти в нас одна.
Рідная школа,
Не випадково,
Ти всіх нас з'єднала,
На хвилі добра.

2 куплет:
Ми дружно живемо у храмі любові
І в горі і в радості, всі як один.
Бо лагідні руки рідної школи, Зігріли в долонях душі людські. Хай станемо ми на незнані дороги, Що і різні краї може нас розвести.
Та попри проблеми й життєві тривоги,
Не зможем забути про школу 23.

Приспів:

Школа №23 в цьому році прийняла нове поповнення в середню ланку...

Учні 5-А і 5-Б класу такі цікаві, однакові та різні., але гарна зміна. 6 листопада для цих цікавих малюків проходила посвята, де їм вручили свідоцтво про те, що вони дійсно повноправні члени дитячої організації "Юнкольці". Учні демонстрували свої таланти, розповідали в цікавій формі про кожного однокласника.

Ми з щирістю приймаємо вас в нашій ланці, і сподіваємось, що будете для всіх гарним прикладом.

В цьому році "Осінній бал" був незвичайний. Учні 10кл. Запропонували провести "Танці з зірками" серед учнів 8-11кл. І це було щось!

На підготовку було 2 тижні, учень, який професійно займається танцями повинен був навчити свого партнера або партнершу танцювати "Вальс" (обов'язковий танок) та танок за власним бажанням (джаз, румба, ча-ча-ча тощо...) Все було, як на телебаченні: журі, глядачі, гості, переможці та нагороди. "Зірковою парою" учні 8-Б кл. Козир Антон та Васильєва Юля.

В цьому номері

Гімн школи № 23
Посвята в пя'тикласники.
Танці з зірками