Школа - це велике дерево!

З кожним роком на дереві виростають нові листочки - це першокласники і опадають - листочки випускники. Сьогодні ми хочемо познайомити вас з новими листочками середньої школи.

5-Б класу 28 учнів і всі таланти!

Кірьянова Олександра, Просвіріна Яна, Яцик Яна та Возна Карина - їх кожен в класі знає, за мистецтво оригамі!
Всі спортивні різновиди; баскетбол, футбол, волейбол - в нас вправно їх долають та успіхи з цього види діяльності мають: Кондратюк Богдан, Медяник Данило, Михайлов Ванюша Є у нас такі які професіональною гімнастикою займаються і великими талантами для нашої школи, міста називаються: Савченко Діана, Ткаченко Аліна, Ждан Наташа.
Є такі що люблять поспівати, танцювати і весь клас звеселяти: Просвіріна Яна, Кірьянова Олександра, Гамза Сергій, Демченко Єлизавета, Смирнова Анна, Кулініч Паша!
І розумних у нас не бракує!
Математику, українську мову, історію вони з великим творчим потенціалом вивчають: Шаповал Андрій, Косюк Анна, та інші.
Ну, що б клас не сумував і активно участь в усіх заходах приймав є в нас аналітична кореспондентська служба з керівниками -активістами: Гаврилова Дар'я , Ульянова Анна.
Оскільки класний керівник наш - біолог! Природу ми сильно полюбляємо! І участь в усіх екологічних заходах приймаємо! Чи то озеленення, чи то прибирання: виступали.
Наш девіз: "Ми будемо створювати тільки ясну сонячну погоду в 5-Б класі!"

Школа!
Наш клас обіцяє наступні роки бути самими -активними; -першими; -найрозумнішими.

Важке життя твоє, мій рідний Кременчук!
І в тобі сотні рук.
Маєш широке Дніпро й довгі мости,
Через які ходимо ми.
Приємно ходити твоїми стежками,
І гарно писати про це рядками. Гарні дерева, ніжні поля
Все це - доля твоя!
Ти чистий і прекрасний Рідний, але й контрасний.
І пейзажі в тебе різнокольорові,
Спокійні, вірні і чудові.
Як важко пташині в чужині,
Так і людині на стороні.
Без тебе, рідний Кременчук,
Ми зазнаємо сотні мук!
Велике "дякуєм" тобі, за світлі вулиці твої.
І за тепло, за доброту
Це все єдна в одну мету