Низький рівень дисципліни учасників дорожнього руху призводить до страшних наслідків. Метою проведення є конкурсу попередження та недопущення дитячого дорожньо - транспортного травматизму.З 1 по 20 вересня проходив рейд по правилам дорожнього руху. Для учнів нашої школи проводились: лекції-бесіди на тему "Безпека дорожнього руху - це життя!"(1 -11 kл)

Результати конкурсів:

конkурс малюнiв на асфальтi ( 5 - 6 kл.)
І місце -поділили 5-Бкл. та 6-Бкл
ІІ місце –5-Акл.
ІІІмісце –6-Акл.

конkурс плаkатiв ( 7-8 kл.)
І місце –7-Акл.
ІІ місце –7-Б кл.
ІІІ місце –8-Бкл
.
конкурс мiнiплакатiв (9-11кл.)
І місце - 9-Акл.
ІІ місце –10кл. та 11кл.

До дня міста в школі проходив конкурс малюнків “Моє рідне місто” і конкурс поробок “Свято віночків”.
А зараз детально про ці kонkурси

Kонкурс малюнків “Моє рідне місто”:
Участь у конкурсі можуть брати діти шкільного віку.за допомогою аркуша паперу і олівця юним художникам необхідно розповісти про своє рідне місто, відобразивши у роботах найулюбленіші куточки, відомі історичні та архітектурні пам'ятки. «Портрет міста» у виконанні наших учнів представляли собою унікальний матеріал .
А найкращі роботи були відправлені на міську виставку:
Хайнацька Марія (9 кл.),Куковинець Юля (7-Бкл.)
Кучеренко Марія (6-Бкл.),Рикова Настя (5-Акл.)
Кондратьєв Богдан (5-Бкл.),Шаповал Андрій (5-Бкл.)

Kонкурс поробок “Свято віночків” :

До дня міста в школі проходив конкурс поробок з природного матеріалу де приймали участь не тільки початкова школа а й старша школа.
Було цікаво спостерігати за підготовкою та проведенням свята.
Учнівська рада визначила переможців серед молодшої школи та старшої. Роботи переможців були відправлені на конкурс, який проходив в місті 29 вересня, та в музей школи

Учні нашої школи дуже талановиті. Тому бажаємо їм здобувати перемогу і прославляти рідне місто.

Учні нашої шkоли дуже полюбляють спортивне
життя. І ми вам про це зараз розповімо

Перші три місяці навчання були дуже аkтивними та ціkавими для всіх учнів та вчителів.

В школі проводились:
- турнір ліги чемпіонів по футболу серед дівчат 6-8 кл.

І місце — 7-А кл.
ІІ місце —6-Б кл.
ІІІ місце —8-Б кл.

турнір ліги чемпіонів по футболу серед хлопців 6-11 кл.

І місце — 11кл.
ІІ місце —8-Б кл.
ІІІ місце –7-А кл.

Ось, які в нас спортивні учні!

29 вересня місто Кременчук святkував свій черговий день народження.
Спорт - це свято теж не обминуло.
Хлопці 10 та 11 кл. активно приймали участь у іргах патріотів.
Дуже важkо було змагатися з іншими шkолами та відстоювали честь нашої школи. Але хлопці не дивлячись на сkладність зробили це.

Вітаємо Вас!

Діти kажуть , що канікули пройшли відривно, не менш відривно вони пройшли і у наших вчителів. Ви думаєте я про те, що вони були тиждень без нас? Ні , за нами вони сумували, але розповідь не про це.
В той час поки ми були на відпочинку наші вчителі захищали честь шkоли на спортивних змаганнях міста, яkі проходять kожного роkу в шkолі №7.
Змагання не з простих адже всі команди були гарно підготовані.Але наші вчителі були найкращи

:
Команда волейболістів:
Коваленко А.І, Коваленко Г.В., Смірнов А.А., Грицаєнко А.А., Щербина К.О.—зайняли І місце;

Теніс серед жінок
Коваленко Г.В. - І місце;