17.12.07р. В нашій школі проходила акція "Солодкий ярмарок", який був присвячений дню Святого Миколая. Усі класи дуже відповідально віднеслись до цього заходу, довго готувались. І, нарешті, ярмарок розпочався. Страви були дуже смачні. Пригощалися усі, хто був у цей день в школі від першокласників до вчителів. Кожен клас мав ціль заробити більше грошей і для цього вони дуже старалися. 11 клас - відкрив свій власний хутірець, де готували плов та млинці; 10 клас, як вони самі казали: "Мы занимаемся надувательством"; "Чаклунки" 9-В класу привертали до себе увагу своїм незвичайним вбранням. Можливо кімната була і страшна, але вабила своєю оригінальністю. Це й допомогло їм заробити найбільшу кількість коштів.
Україночки 8-А класу усіх зачаровували своєю красою. Незважаючи на те, що 5-7 класи в нас найменші, вони теж гарно себе показали : домашнє печиво, гарне обслуговування, багато посмішок і гарних клієнтів. Ярмарок пройшов дуже гарно, весело та смачно!
На зібрані кошти придбали подарунки учням нашої школи до Нового року та Дня Святого Миколая, а також привітали призерів міських олімпіад та спортивних змагань.

Лагода Вікторія

19 грудня для учнів початкової школи ставилася казка "Святий Миколай до нас у гості завітай!". У ній були задіяні молоді таланти з драмгуртка. Сюжет казки полягав у тому, що чорні чорти викрали книгу з іменами дітей, які повинні отримати подарунки, а янголи

забирають її назад, так як Миколай наказав їм берегти її. А з появою самого Миколая чорти подобрішали. Під час казки проводилося цікаві конкурси. І діти отримали солодкі призи від Святого Миколая.

Ролі виконували :

Лобачик Ольга, Чаєнкова Поліна, Кучеренко Марина, Пеліхова Анна, Лосєв Віктор, Воловик Ольга, Чумакова Діана, Балдіна Наташа, Масенко Віталій та ін.
І артисти, і глядачі були задоволені казкою, бо мали справжнє свято Миколая!