Кожний рік всі діти чекають новорічні свята: Діда Мороза, красуню ялинку та подарунки. Це ж саме яскраве і дуже цікаве свято. Але воно, як завжди, швидко скінчилося. І залишилися лише подарунки та спогади…. . Почнемо ми з 25 грудня. Так, саме 25 грудня до нашої малечі завітали Дід Мороз та Снігуронька. Цікаву виставу для початківців підготував шкільний театральний гурток. На мою думку, дітям це дуже сподобалось і не тільки їм, батьки теж були у захваті. Юні актори всіх здивували своїм майстерством.

Але на цьому наші святкування не скінчились. Для учнів 5-9 класів виставу підготували старшокласники, які намагались свято зробити цікавішим і їм це вдалося. А Дід Мороз і Снігуронька були просто не перевершені. Відкриємо вам таємницю - це були наші випускники: Канунніков Вітя та Полтавська Аня. Наш Новорічний вогник продовжила дискотека, де діти танцювали, співали, і вони це робили із задоволенням

28 грудня - це був в нашій школі справжній день сміху . Команда 11 класу "Ананаси" змагалися у жартах з командою вчителів. Звичайно, перемогли учні, але тому вони і перемогли, що це наші вчителі виховали їх такими кмітливими та винахідливими. Звичайно, після сміху, ми почали танцювати на Новорічній дискотеці, яка і завершила нашу декаду новорічних свят.

“6 грудня — День Української армії.”

В нашій школі це свято відзначалось незвичайно!
Серед унів 5-х класів були проведені веселі старти, де були такі естафети : "Бій півнів"; перетягування канату, човниковий біг, ведення м'яча та баскетбол. Ці змагання допомогли виявити переможців - це наш 5-Б клас. Ми від щирого серця вітаємо хлопців 5-Б класу з перемогою, а 5-А клас з достойною участю.

Останіна Вікторія

Учні ЗОШ № 23 дуже полюбляють теніс, і це вони довели на шкільних змаганнях Серед хлопців старшої школи І місце зайняв - Кравченко Гліб, учень 10 класу Серед хлопців середньої школи: Шила Ігор (6-Б клас) - І місце, а Константінов Олександр (7-Б клас) - ІІ місце; Серед дівчат старшої школи І місце зайняла - Завальнюк Ганна учениця 11 класу.

Бончук Анастасія