Нещодавно ,а саме 9-го листопада, у нашій рідній школі відбувся усім відомий осінній конкурс "Міс осінь"
Найкращі дівчата нашої школи взяли участь у цьому конкурсі. Юні конкурсантки продемонстрували свої таланти. Вони готували смачні страви, робили гарні зачіски, були у ролі модельєрів. Не легко було суддям.

Але серед учнів 5-7 класів обрали "Міс Осінь"- ученицю 5-Б класу Пільгук Вікторію, бо вона дійсно показала клас!!!

"Віце - міс Осінь" - Блінецька Віолета (5-А кл);
"Міс Грація"-Кривенко Юлія (6-Акл)
"Міс Оригінальність" Крошка Катерина (6-Бкл.)
"Міс Талановитість"- Матвійчук Єлизавета (7-А кл)
"Міс Посмішка" - Клягіна Юлія (7-Б)

Друга половина балу представляла собою виступи дівчат старшої школи. І тут теж було важко обрати найкращу серед найкращих і найталановитіших дівчат. Своїм оригінальним вбранням осіннього стилю здивувала всіх учениця 9-В класу - Білоус Тетяна. Гламурністю - учениця 9-Б класу - Кожина Ольга. Вишуканістю та елегантністю - учениця 10 класу - Базаканова Олена; тендітністю та легкістю - Хайнадська Марія. Звичайно, кожна претендентка була підтримана своїм класом. А вболівальники "голосували" за своїх голосно та весело, усі разом.

Але кращу обирали наші судді.
"Міс Осінь" стала Хайнадська Марія! Ця "гаряча" восьмикласниця підкорила своїм вмінням танцювати всіх у залі.
"Віце-міс Осінь", - Базаканова Олена.
"Міс Найвишуканіший наряд" - Білоус Тетяна.
"Міс Оригінальність" - Кожина Ольга!
Мені, як ведучій дуже сподобалось. Думаю, що і надалі традиція школи №23 не загине!

Клочан Анастасія