Святкування Дня міста

Щороку 29 вересня, під час святкування Дня міста, ми засвідчуємо свою пошану та висловлюємо вдячність ветеранам, які врятували наше місто.
Мітинг 2009 року ми запам'ятаємо надовго, бо ж наші дівчата у чудових українських костюмах зустрічали ветеранів хлібом - сіллю.

Президент школи Клягіна Юля (9-Б кл.)

Феєрія осені

25 вересня пройшов конкурс композицій з квітів та природного матеріалу "Феєрія осені", у якому прийняли участь класи нашої школи.
Всі без винятку композиції були чудові і цікаві, але найкращу все одно обирати довелося. .

Серед 1-4 класів:
І місце посів—1-Б клас
ІІ місце—1-А клас
ІІІ місце—3-А, 3-Б класи
Серед 5-11 класів:
Імісце—5 клас
ІІ місце—6-Б, 8-А, 7-Б класи
ІІІ місце—6-А, 8-Б, 9-А класи

Ред. Глянько М. (комісія організації дозвілля 9-Б кл.)

Щоб рідне місто було чистим!

28 вересня 2009 року учнями нашої школи прибрано вулицю Котлова. , На святі праці, присвяченому Дню міста, учні 7-8 класів дуже гарно попрацювали, прибрали опале листя, сміття, бур'ян.
Вулиця набула естетичного вигляду, а отже, можна сказати, що наші школярі зробили рідне місто охайнішим!

Ред. Пидюри В. (8-А кл.)