Клас у нас маленький, але плани великі. У середній ланці ми всього шість місяців, а встигли вже дуже багато. Ми беремо активну участь у всіх шкільних заходах та конкурсах: "Безпечна дорога до школи", "Конкурс квітів та поробок до дня міста", "Юні екологи", "Презентація класу", "Солодкий ярмарок до дня св. Миколая", "Новорічний концерт", "Конкурс ерудитів"; турніри по футболу, з шашок, шахмат та хіба ж все перелічити! І це лише шкільний бік нашого життя. Поза школою ми теж не сумуємо, зустрічаємося усім класом: святкуємо дні народження, Новий рік, танцюємо, співаємо. Наші хлопці у лютому складали присягу, а дівчатка раділи вербовим гілочкам та торту у березні. А ще вивчаємо історію рідного міста. Скільки всього ми вже встигли побачити, дізнатися за ці півроку! Перший наш похід був у Чечелево, Білецьківку. Які чудові краєвиди ми бачили! Як цікаво нам було у лісі! Які заплави, луки, Дніпро! На привалі хлопці займалися, разом із вожатими (у минулому учні нашої школи, а тепер вже студенти), вогнищем. Дівчатка готували смачнючий суп, картоплю та чай. Що може бути смачніше ніж обід, приготований власноруч, гуртом та ще й на свіжому повітрі? Попоївши, ми поприбирали, чудово розважилися, пограли та зробили чудові фотознімки напам'ять. Вже тоді ми вирішили, що будемо подорожувати завжди! У жовтні ми побували на Кіровоградщині та Черкащині. Побачили музей Богдана Хмельницького та Богданову гору у Чигирині, Іллінську церкву,тові, Матрьонин монастир, Три криниці у Субо Скифський вал, печери, пам'ятник партизанам Великої Вітчизняної війни і спаленим жінкам та дітям, Холодний яр… Це була захоплююча подорож! Але скільки всього ще непізнанного, недобаченого! Тому вирушаємо знову в похід для вивчення історії рідного Крюкова. На нас чекали стела загиблим вагонобудівникам, сталеливарний завод, Олійниця, Гостра могила, пам'ятник загиблим під час диверсії на залізниці біля кар'єру, могила М.К.Виноградова. Скільки захоплюючого та страшного ми дізналися у той день! Та ще тоді ми зрозуміли - разом, ми подолаємо любі труднощі! А запах печеної картоплі, дзвінкий сміх дівчат, наші кувиркання з найвищої точки Правобережжя Полтавщини, червоний глід та темно-синій терен, опеньки, пташині ключі - все це, залишиться у наших спогадах, у наших серцях назавжди! Попереду ще цілих 7 цікавих років, за які ми, з допомогою нашої класної матусі, плануємо вивчити рідну країну та стати гідними громадянами своєї Батьківщини! Попереду в нас багато доріг - ми весело, разом здолаємо їх!

5-Б клас
7-А клас