Усі учні чекають цього свята тому, що в нас воно проходить незвичайно. Починаючи з 9 лютого в школі вже відчувається атмосфера свята. Усі посилають один одному вітальні "Валентинки" та готуються до "Кліпоманії". 13 лютого в нашій школі було дуже багато акторів, які були головними героями кліпів на тему кохання. Кожному класу потрібно було стати актором свого власного кліпу. І повірте це було цікаво та гарно. В залі було дуже гаряче, глядачі вболівали за своїх акторів, а журі вибрали кращих із кращих . У будь-яку годину, різний час.

Середня ланка :

"Найартистичніші" - 6-А "Найоригінальніші" 5-А
"Камеді-кліп" -5-Б клас
ІІІ місце - 7-А клас
ІІ місце - 6-Б клас
І місце - 7-Б клас

Старша ланка:

"Камеді-кліп" -8-Б клас
"Найартистичніші" - 10 клас
ІІ місце - 8-А клас
І місце - 9- А клас
У цей день найбільшу кількість "Валентинок" отримали:
Шевченко К. з 9-А класу - 42 "Валентинки"
Барздика Н. з 10 класу - 21 "Валентку"
Ми Вас вітаємо!

Учні нашої школи приймають активну участь не лише в шкільних заходах, ще вони полюбляють перемагати у міських конкурсах та змаганнях.
Не перший рік брати Олексієнки Іван (5-А кл.) та Віктор (4-А кл.) беруть участь у міському конкурсі з технічної творчост
« Космічні фантазії».
У цьому році вони зробили справжній “Марсохід А-09-1Марсохід був розроблений для дослідницьких експедицій на планету Марс.
І звичайно з такою роботою вони зайняли І місце.
Ми їх від щирого серця вітаємо.
Ви наша гордість