Гончаренко К. Л.
Узагальнюючі уроки біології у 8 класі

Передмова

Посібник призначений для узагальнення й систематизації знань учнів у 8 класі. Уроки складені відповідно до чинної програми з біології для 7-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів. В посібнику викладений диференційований та індивідуалізований підхід навчання з використанням інтерактивних методів, що забезпечує навчання кожного учня на рівні його можливостей і здібностей, що дозволяє повністю адаптувати зміст, методи та темпи навчальної діяльності дитини до його особливостей, слідкувати за кожною дією та операцією при вирішенні конкретних завдань, за його рухом від незнання до знання.
Мета створення посібника полягає у забезпеченні учнів знаннями на базі систематизації та узагальнення, переосмислення накопичених знань. Правильно побудований узагальнюючий урок спонукає не лише до кращого запам’ятовування та застосування знань, але й підвищує їх рівень, допомагають засвоїти фундаментальні знання. На таких уроках використовується велика кількість засобів навчання – картки, схеми, таблиці, навчальні картки, екранні засоби, плакати, що і подано в посібнику
.